Beyaz Geceler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Beyaz Geceler Dizisi Oyunculuk Başvurusu


Hemen Başvurun


Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Beyaz Gece'nin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Gece'nin çekimleri devam ediyor. 2016 ekim veya kasım ayında başlaması beklenen Beyaz Gece'nin oyuncu, senaryo ve cast çalışmaları devam ediyor. 

Dizinin ilk oyuncusu belli oldu. Beyaz Geceler'de kadın başrol oyuncusunu oynayacak olan isim Gökçe Bahadır olarak açıklanmıştı fakat erkek başrol oyuncusunda karar veremeyen yapım sonunda projenin oyuncu kadrosunu baştan sona değiştirmeye karar verdi. Daha Sona erkek başrol oyuncusu olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem'de son olarak rol alan Kadir Doğulu isminde karar verildi. Bir zamanlar Analar ve Anneler dizisinde başrol oynayan Hazar Ergüçlü geçtiğimiz haftalarda Beyaz Geceler'in yapımcısı Ay Yapım ile el sıkıştı. Hazar Ergüçlü dizide Leyla karakterini canlandıracak.
Beyaz Gece Dizisinin Konusu henüz belirlenmedi. Ancak fragmanda gördüğümüz üzere küçük ayıcığın başına gelmeyen kalmıyor.

Kadir Doğulu

19 Nisan 1982 Mersin doğumlu yetenekli oyuncu 1.78 boyundadır. Okan Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih Harbiye gibi dizilerde rol oynamıştır

Hazar Ergüçlü

1992 Kıbrıs doğumlu 23 yaşındaki genç oyuncu Hazar Ergüçlü geçtiğimiz sezon Medcezir dizisinde gösterdiği performans ile tanınmaktadır. 1.70 boyunda 54 kilodadır.

Mustafa Üstündağ (Haşmet)

11 Şubat 1977 Mersin doğumlu sevilen oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır. Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filmiyle herkes tarafından tanınmıştır. Ecem Özkaya Üstündağ ile evli olan Mustafa'nın Ahmet Kaan Üstündağ isminde bir de çocuğu bulunmaktadır. Yılan Hikayesi, Yarım Elma, Kurtlar Vadisi Pusu, İzmir Çetesi, Emret Komutanım, Merhamet, Aşkın Kanunu ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol almıştır.