Kırgın Çiçekler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyunculuk  Başvurusu


Hemen Başvurun


Kırgın Çiçekler Dizisi

Yetimhanede yaşayan genç kızların yürek burkucu hikâyelerinden oluşmaktadır Kırgın Çiçekler…
Hepsinin ayrı ayrı yaşanmış hüzünlü hikâyeleri vardır. Eylül annesiyle ve kardeşiyle yaşayan sakin bir hayatı olan bir genç kızdır. Ama annesi Mesude, Kemal denilen bir adamla evlenerek Eylül’ün hayatını kâbusa çevirir.

Songül 16 yaşında bir genç kızdır. Babası işlediği suçu üzerine hapishaneye düşmüştür. Annesi hayatına kaldığı yerden devam etmek için evlenmiş. Evlendiği adam ise Songül’ü istememiştir.
Cemre İstanbul ‘un en zengin semtlerinde popüler genç kız olarak yaşarken hayat ona öyle bir sürpriz yapmış ki kendini Çocuk Esirgeme Kurumu’nda bulmuştur.

 

Kader doğduğu günden beri yetimdir. Doğduğu gün fırının un çuvallarına terk edilmiş bir genç kızdır. Meral yasak bir ilişkinin gayri meşru çocuğu olduğundan annesi tarafından yetimhaneye bırakılmıştır.
Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcılığı olarak esirgenen çocuklara tüm içtenliğiyle kollarını açmış onlara kol kanat olmuştur.

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncuları


Özgür Çevik- Toprak
İpek Karapınar-Feride
Gökçe Akyıldız- Songül
Biran Damla Yılmaz-Eylül
Hazar Motan – Cemre
Çağla Irmak-Kader
Aleyna Solaker- Meral

 

 

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyunculuk Başvurusu, Kırgın Çiçekler Dizisi Oyunculuk Ajansı, Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncu Alımı